turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


ANLAT ANLAT HEYECANLI OLUYOR

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

15 AĞUSTOS 2016

Bu dinci, imancı takımı niye bu kadar çok yalan söyler bir türlü anlamış değilim. Oysa bunların her iki sözlerinden biri yalan söylemenin ne kadar günah olduğu üzerinedir. Hem bunlarda her nedense ahde vefa da yoktur. Bugün bakmışsınız can ciğer kuzu sarmasıdırlar sonra birde bakmışsınız ki can düşmanı haline gelmişler.

Dün A Haber'de İ. Melih Gökçek'i dinlerken bunları düşünmekten kendimi alamadım. Meğer o bildiğimiz İ. Melih Gökçek ne kadar da safmış. Fethullahçılara kanmış onlarla iş tutup karşılıklı birbirlerini yüceltmişler. Hem Fethullahçılar o kadar cinlermiş ki bir türlü ne mal olduklarını kimselere sezdirmezlermiş. Akın İpek'i de iyi tanırmış. Birlikte hasbihal ederler, Akın İpek İ. Melih Gökçek'e abi dermiş. Akın İpek'in yaptırdığı Üniversitedeki o şatafatlı yerlerde Gülen için yapılmışmış. Akın İpek gitmiş Amerika'ya görmüş, film setleri yaptıracakmış. İ. Melih Gökçek durur mu bu benim işim demiş, ben yaptırayım filmciler gelip buralarda bedava film çevirsinler diyesiymiş. Yalnız bir tek koşulu varmış.

Film çekenler her filminde Ankara'nın değişik yerlerini en az beş dakika çektikleri filmlerinde göstermelilermiş.

Hani insanın bayılası geliyor. Meğer İ. Melih Gökçek ne kadar da Fethullahçı cemaate karşıymış. Öyle karşıymış ki çocuklarını Samanyolu Koleji'nde okutmuş. Torunlarını da okutuyormuş ama bakmış ki 17-25 Aralık operasyonunu tezgahlamışlar hiç zaman yitirmemiş gidip almış torunlarını başka okula vermiş. Tabi o kadar karşıymış ki Fethullahçılar eşinin ismini kendi okullarına vermişler. Uzatmayalım; İ. Melih Gökçek'e göre cemaatçiler her yer delermiş. Onca zaman yanıbaşınızda dururlarmış da ruhunuz bile duymazmış. İ. Melih Gökçek'in de ruhu duymamış. En yakınındaki birçok kimse Cemaatçiymiş ama anlamamış. Hani insanın bunları duyunca yalancının diyesi geliyor ya neyse.

Yahu bunlar nasıl Fethullahçılarmış, hiç ağızlarını açmadan ve de kimseye inandıkları doğrultuda propaganda yapmadın bunlar kimi nasıl kazanıyorlarmış örgüte bilemiyoruz doğrusu. İ. Melih'in fark edemedikleri arasında çevresinde "Hoca Efendi, Hoca Efendi" diye dolananlar da mı yokmuş? Hatta kendisi hiç mi "Hoca Efendi" dememiş?

Program sunucusu soruyor. "Başkanım Fetöcülere karşı en fazla mücadele yürütenlerden birisiniz onlar sizi hiç tehdit ettiler mi?"

İ. Melih Gökçek niyeyse bu programda sesini fazla yükseltmeden kendisine olabildiğince sakin görünme süsü vererek karşılık veriyor: "Beni tehdit edemezler" diyor.

Sunucu ısrarlı:

"Neden edemezler" diye yeniden soruyor.

O da;

"Neden edemeyecekleri bende kalsın" diyerek yanıtlıyor sunucuyu…

Yani sizin anlayacağınız İ. Melih Gökçek aba altından sopa gösteriyor. Bu sözleriyle demek istiyor ki, indirirsem adamlarımı gösteririm belalarını. Ohh ne âlâ, burası sanki hukuk devleti falan değil, birileri kurmuş mafyasını kızdığının haddini bildiriyor. Kendisine kim karşıysa artık onlarda sus pus olup oturuyorlar. Evet, İ. Melih Gökçek gibi adamların sayesinde Türkiye kabile devletine döndürüldü. Bu yüzden de dinci tarikat ve cemaatler ortada cirit atıyorlar.

Yine A Haber'de başı bürülü bir kızcağız mı desem, kadıncağız mı çağırmış iki prof, onlara Fethullahçıları soruyor. Moda ya Fethullahçılara yan bakmak onlarda sık sık eleştirilerini cemaat nitelemesi üzerinden yaptıkları için başı bürülü sunucu itiraz ediyor, "Hocam şuna cemaat demesek" diye. Ne yapabilirler ki ilahiyatçı proflar sözlerine devam edip veriyorlar Gülen hakkında ileri geri konuşmanın gözüne.

Neyse; işte gördüğünüz gibi bu dinci, imancı takımı gerçekte yalanın Allahını söyler de siz onları dua ediyor sanırsınız. Çünkü ne hinoğlu hin olduklarını kimseye sezdirmezler. Bunların sağı cemaat, solu tarikat. Birtakım uyduruk herifler çıkmışlar kendilerini din uleması gösterip dünya malı tırtıklıyorlar. Sağ siyasi iktidarlar tarafından bugüne kadar da korunup kollandıkları için kan emen kene gibi şiştikçe şişiyorlar. Sonra da birde bakıyorsunuz ki tıpkı kan eme eme patlayan keneler gibi patlayıvermişler.

Fethullahçıların durumu bu.

Umarız ve dileriz ki bütün tarikat ve cemaatlerin de başına Fethullahçıların başına gelenler gelir de yalancı sürüsü de ortadan bir güzel temizlenmiş olur…


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI


ANA SAYFA