turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


FETHULLAH HOKKABAZLIĞI

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

23 AĞUSTOS 2016

AKP iktidarının son zamanlara kadar Fethullah Cemaati'ye arasından su sızmıyor olmasını acaba bu ülkede bilmeyen var mıdır? Önce siyasileri bir kenara bırakarak iktidarı tutan gazete ve televizyonda kendilerine gazeteci diyen ne kadar sefil sürüsü varsa "Hoca Efendi" derler başka bir şey demezlerdi. Şimdiyse sahibine göre konuşan bu güruhun Fethullahçılar için söyledikleri en hafif söz "hain" tanımlamasıdır.

Tamam, anladık Fethullahçılar haindir de çevresinde "Hoca Efendi, Hoca Efendi" diye kıvranıp Fethullah gibi bir insan müsveddesine toz kondurmamalarına ne buyrulur? Bu çevreler yazdıkları yazılarda ve televizyon programlarında "hizmet hareketi" olarak nitelendirdikleri bu cemaat için az mı methiye düzmüşlerdir. Hele CIA destekli dünyanın her yerinde açılan okullarla ilgili kimler neler söylememiştir ki bugün kalkılıyor kandırıldık, meğer ne sinsilermiş de haberimiz olmamış diyerek boynu bükükleri oynayanların numaralarına kanacak mıyız ne dersiniz?

AKP'yi ve sarayı tutan televizyonlarda yapılan programlara bakıyoruz da yeminle kendimizden kuşku duymaya başlıyoruz. Bu yalaka ve yalama takımı bu kadar Fethullah Cemaati düşmanılarsa biz neyiz dersiniz? Bu yalaka sürüsü yalanı bu kadar kolay söyleyebiliyorlarsa ki söylüyorlar ne fırıldaklar çevirirler kim bilir? A Haber'den tutun Kanal A'ya, Ülke TV'den tutun Beyaz TV'ye kadar isimlerini sayıp içinizi bulandırmak istemiyoruz acaba bu çevrelerin yapmak istedikleri nedir diye düşünüyor musunuz ha? Bu programlarda kükreyenlerin daha dün Fethullah Gülen'i öven programlarının arşiv kayıtları yok mu edilmiştir de bu kişiler kolaylıkla kıvırmalarını sürdürürebiliyorlar?

Politikacı takımı da ayrı bir alamet. Bugün AKP'nin mecliste milletvekilleri araştırılsa neler bulunmaz neler. Yani sözün özü Fethullahçıları AKP'den çekin alın bir günde sabunlana sabunlana kiri eriyip bittikten sonra kendisi de biten vezire dönmezse bende hiçbir şey bilmiyorum demektir. Bir düşünün AKP, Darbeleri Araştırma Komisyonu'na bir milletvekili vermiş, adamın Fethullah'ı övmekten neredeyse göbeği çatlayacak. Bu komisyonda yer alan Hüseyin Kocabıyık bakın ne demiş Fethullah'la ilgili. "Son bin yılın en büyük Türk büyüğü", "Alperen". Şimdi bu kişi mecliste darbeleri araştıracak olan komisyonun üyesi ya siz varın bu komisyondan gerçeğe ulaşılabileceğine dair umut besleyin besleyebilirseniz.

Yani AKP'nin hemen tüm milletvekilleri üç aşağı beş yukarı Hüseyin Kocabıyık'ın özelliklerini taşıyorlar. Bu durumda bunca koparılan fırtına nedir öyleyse diye soruyorsanız bu da AKP'nin zevahiri kurtarma girişimleri o kadar.

Bir düşünün, Fetocu olarak bilinen bir zorba kişi bayrağı kapmış en önde sözde demokrasi mitingine katılmışlar. Kimi tanınan bilinen ticari şirketler bir gecede hidayete erip işyerlerinin camına Fethullah karşıtı Recep Tayyip Erdoğan'ı öven pankartlar asmışlar. Hani gel de inan diyeceğim ama ne önemi var ister inanılsın ister inanılmasın dincilerin gerçekleri bu. Takiyye de bunlarla kimse aşık atamaz.

Biz bu cemaatin ve de Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'ın geçmişten bugüne kaçıncı kez secerelerini çıkarttık da kimin umurunda oldu? Komünizmle Mücadele Dernekleri bir Gladyo örgütlenmesidir ve Fethullah bu örgütlenmeden devşirilen adamdır. Ya peki, Amerikan 6. Filosu'nu protesto eden devrimci gençlerin üzerine saldıran MTTB nasıl bir örgütlenmeydi ki oradan ta buralara kadar İsmail Kahraman arınmış durunmuş da TBMM Başkanı olabilmiştir?

Bugüne kadar Gladyodan gelen bu muhterem bir bilen var mı ne zaman geçmişinden pişman olmuştur acaba? Daha dün o değil miydi Anayasa'da laiklik yer almamalıdır diyen.

Uzatmayalım, AKP ve saray anlayışı ile ne Fethullahçılar temizlenebilir ne de Türkiye'nin geldiği uçurumdan kurtulmasının olanağı vardır. Fethullahçıları hain ilan edip yerlerine Menzilcileri, İsmailağa Cemaatini ve Ensarcıları ve daha bilmem ne tarikat ve cemaatini koymaya kalkışanların acaba dirhem farkları var mıdır ki Fethullahçılardan da bizler yeni durumu sineye çekip oturacağız?

Bazı demokrat geçinen televizyon bülbüllerinin önerilerini de işittikçe daha bir içimiz bulanıyor. Neymiş efendim Cemaat ve tarikatlar birer sivil toplum örgütü haline gelmesi için devletin bunları kayıt kuyut altına alması gerekirmiş.

Yahu be arlanıp utanmazlar, sizin cemaat ve tarikat diye adlandırdığınız yapıları temsil eden partiler zaten var bu memlekette. Bu yapıların varlığı ise toplumu ta kökünden zehirleyip insanlığın yüzünü cümle cihanda kara hale getirerek zalimlere hizmet ettirmektir bu işleri niye kafanız basmıyor?

Bu yüzden de kim tarikat ve cemaatlerle oynaşmayı demokratlık sayıyorsa bilinmelidir ki bu karşı devrimcilikten başka bir şey değildir.

Ey millet anlayın artık anlayın!


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI


ANA SAYFA