Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


SAHTEKARLIK

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

19 NİSAN  2017

Çalma sizde, rüşvetler sizin yönetiminiz sırasında alındı verildi, ihaleye fesat karıştırmayı siz olağan hale getirdiniz, devletin bütün olanaklarını kendi çıkarlarınız için harcamaktan en küçük bir çekince duymuş değilsiniz, sahte öğretmenler sizin iktidarınız zamanında atandı, sınav sorularını çalıp siz dağıttınız size yandaş olanlara, memur alımlarında çevirmediğiniz dolap kalmadı. Velhasılı boğazınıza kadar pisliğin içine öyle bir battınız ki seçim kaybetmeyi göze almanız olası değil. İşte bu yüzdendir ki daha önce yapılan seçimlere hile karıştırdığınız gibi bu 'EVET' - 'HAYIR' oylamasına da öyle bir hile karıştırdınız ki önü arkası belli değil.

Bu kez seçim sonuçlarını ta tepelerden yani YSK'dan bağlamışsınız. Anadolu Ajansı ile al takke ver külah kurulan bir ilişkiyle size gelen verileri bile değiştirmediğinize kimse inanmaz artık. İnanmaz çünkü ortada yasa maddesi dururken hem de sandıkların açılması saatine denk getirerek mühürsüz zarf ve oy pusulasının kullanıldığı oyların da geçerli sayılacağını ilan ettiniz. Evet oyları ile hayır oyları arasında bulunan %9'luk farkı kapatamayacağınızı düşünerek rakamları kıl payına getirip bağladınız ve koskoca Türkiye'yi hiçe sayarak ilan ettiniz. Gözünüz öyle bir kararmış ki sandık başına koyduğunuz halk düşmanı kimseler oy pusulalarını kendileri basarak sandığa attıklarına tanık olduk.

Kimi sandık başkanları da kalkmışlar sayım bittikten sonra takır takır mühürsüz zarf ve oy pusulalarına mühür basıyorlar. Böyle kullanılan oyları 2,5 milyon olduğu ortaya çıktı. Bir de kontrolü tamamen elinizde tuttuğunuz yerlerde de kullanılmayan oyların hepsini evet yaparak sandıklara kullanılmış gibi doldurdunuz. Hani Urfa evet oylarının en yüksek çıktığı illerden biri ya, en büyük sahtekarlığı da bu ilde gerçekleştirdiniz.

Bizde bir söz var. Muhtemelen bu sözün söyleyeni de siz olmalısınız. Çünkü içinde minare sözü geçiyor. Nedir bu söz? "Minareyi çalan kılıfını uydurur." Evet, minareyi çaldınız ancak ne yazık ki bu kez kılıfını uyduramadınız. Mühürsüz, oy pusulaları ve zarflarla kullanılan oyların geçersiz sayılacağı yasada açıkça belirtilmesine karşın bu oyları YSK'nın hakim olmaktan çok uzak 11 üyesi daha doğrusu AKP militanı desek daha yerinde olur adamınızla geçerli saydırdınız.

YSK'da dönen dolaplarla ilgili bilgilerin de dışarıya sızmasını önlemek gibi bir olağanüstülüğünüz olmadığı için yaptığınız hileler dışarıya sızdı. Bugün ülkemizde yargı erki bağımsızlığını yitirdiği için bu alavere dalaverelerin ne yazık ki üstüne gidilemiyor. Sizler de zaten buradan güç almış olmalısınız ki gözümüzün içine baka baka oy hırsızlığı yapıyorsunuz? Yoksa Urfa'da Datça'da inşaat işçisi olarak çalıştıkları için oylarını kullanmadıkları halde onların oyu nasıl olmaktadır da sandığa evet oyu olarak girecek değil mi? Bizim bildiğimiz bütün bu Alicengiz oyunları suçtur cezaları da bellidir. Sırtını arsız, hırsız bir iktidara dayamış olanlar bugün kendilerine bir şey yapılamayacağını düşünebilir ve bu tür oy hırsızlıklarına başvurabilirler. Ancak bilinmeli ki bugün harekete geçmekten korkan savcıların yerini yarın başkaları alacak ve mutlaka bunların hesabını soracaklardır.

Recep Tayyip Erdoğan sanırız bu işi bir çocuk oyuncağı sanıyor. Sizler 94 yıl sonra cumhuriyetin enkazını kaldırdığınızı söyleyeceksiniz sonra da bu hileli hurdalı seçim yoluyla bu düşüncenizi yaşama geçirmiş olacaksınız öyle mi? İşte bunu yapamazsınız, yapamayacaksınız. Bu denli ağır bir suç işleyenler adına kalkmışsınız seçim sonuçlarını bir futbol maçına benzeterek önemli olan 1-0, 5-0 kazanmak değil maçın kazanılması şeklinde konuyu anlayan ve anlatan bir gayret içerisindesiniz.

Evet, yapılan bu çalma, çırpma ve devlet gücüyle oylama sonuçlarını bizlere kabul ettirip 2019'u işaret ediyorsunuz. Sanırız sizler nasıl bir rejim değişikliğine gittiğinizi anlamayacağımızı ve yapılanları sineye çekip oturacağımızı sanıyorsunuz. 'EVET', 'HAYIR' oylamasında bile bunca hileyi hem de devlet eliyle nasıl yapmışsanız 2019 yılında da elinize geçirdiğiniz daha büyük olanaklarla yaptığınız hilelerin daniskasını yaparak yine kazanacaksınız. Bütün bu gerçeklere karşın, yaşadıklarımızı bir piyango biletine indirgemiş ne yani bilet alın belki de size de çıkar diyerek 2019 yılında seçimi 'HAYIR' oyu verenlerin kazanacağını da söylemeyi ihmal etmiyorsunuz. Üstelik ne olur ne olmaz düşüncesiyle bir de öyle bir aday gösterilmeli ki bu aday mutlaka sağdan olmalı diyerek sunuyorsunuz bize şekerinizi.

Bunlara kanmayacağız. Hileli kazanılan seçim sonuçlarını da sineye çekip oturmayacağız. Bizim görevimiz oy hırsızlarını, oyları alavere dalavere ile kaydıranları, yetkilerini kötüye kullanıp üstelik de makamlarında oylama sonuçlarını değiştirenleri kulaklarından tutacak ve hem hesabını soracağız hem de padişahlık yönetimiyle Türkiye'yi yönetmenize izin vermeyeceğiz.

Bitirirken son bir not daha. Bahçeli'yi dünkü grup toplantısında dinlediniz mi bilmem. Bahçeli önüne geleni tehdit ediyor, tehdit boyutunu öyle üst noktalara taşıyor ki açıktan açığa isim vererek birilerini hedef gösterecek şekilde konuşma gerçekleştiriyor. Bizler nasıl bugüne kadar emperyalizmin işbirlikçilerine ve ülke düşmanlarına pabuç bırakmadıysak bundan sonra da bırakmayacağız. Sanırız Bahçeli'nin korkusu da buradan kaynaklanıyor olmalı ki YSK'dan MHP'nin oylarının ayrıştırmasını isteyecek denli uçmuş görünüyor.

Uçmuş olanların yeri TBMM ya da bir partinin genel başkanlık koltuğunda oturmak değil, bir akıl hastanesinde tedavi görmektir bunu da yeri gelmişken kendisine buradan açıkça iletiyoruz.

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA