Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


YETER ARTIK!!! -1

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

24 TEMMUZ  2017

Yıllardır tarikat ve cemaatleri besleyen, Fethullahçıları ülkenin her kademesine yönetici olarak yerleştiren, onların devleti ele geçirme planlarına olanak elde edip bu ortaklıktan da yeterince çıkar sağlayan siz olmanıza karşın şimdi Fetö karşıtı gibi kendinizi pazarlamanıza katlanamıyoruz YETER ARTIK!

2010 Anayasa değişikliği ile ilgili referandum önce ve sonrası yargıda kümelenip daha sonra da ele geçirdikten sonra orduya, aydınlara, ülkenin pek çok değerli bilim insanlarına karşı kumpas kurup sahte kanıtlar üreterek ülkeyi cehenneme çevirenlerin de kiminiz savcısı, kiminiz kararlı savunucularıydınız. Şimdi kalkmış bütün bunlar hiç yaşanmamış gibi ona buna çamur atmaya yelteniyorsunuz YETER ARTIK!!!

Eğitime el atmalarına gıkınız çıkmadı, bırakalım gıkınızın çıkmasını onlara devletin her türlü olanaklarını ağzına kadar açarak yurtlar, okullar, üniversiteler açmaları için adeta birbirinizle yarıştınız. Belediyeleriniz onlara arsalar binalar bağışladı. Camileri karanlık emelleri için üs haline getirmelerine de bir şey demediğiniz gibi ülke çapında camilerin imamları, vaizleri aracılığı ile ağ kurmalarını çıkarlarınız gereği onları sevinç içinde kollayıp serpilip gelişmelerini sağlayarak seyrettiniz. YETER ARTIK!!!

Fethullahçıların ticari alanda şirketler kurmalarına yardımcı olmanız yetmedi, onların mali olarak daha da güçlenmeleri için devletin olanaklarını bu şirketlere peşkeş çektiniz. Banka kurmalarına ve açılışlarına cumbur cemaat katılarak oralarda boy gösterip göze girmek için adeta birbirinizi ezdiniz. Fetöcülerin banka kaynağının artması güçlü bir finans gücüne erişmesi için kolları sıvayıp elinizde ne birikiminiz varsa gidip Fetöcü bankanın kasalarına emanet ettiniz. Şimdi kalkmış en sıradan kişiye bankaya para yatırdı savıyla azap çektirirken sizler zeytinyağı gibi üste çıkarak şimdi en hızlı Fetö karşıtı kesildiniz YETER ARTIK!!!

Patronların yanında yer alarak işçilerin köle gibi ezilmesine gıkınız bile çıkmadığı gibi iş cinayetlerinde canları heba olanlar için küçücük bir tedbir bile almadınız. Soma'da, Ermenek'te kömür ocaklarında yaşanan feci can kayıplarından sonra bile insani tedbirlere yöneleceğiniz yerde oralara İsmailağa cemaatinin fırıldak hocalarını gönderip yakınlarını yitiren ailelerin kafasını iktidardan yana çelmek için harekete geçtiniz. İş kazalarını hakkıyla mercek altına alıp adaletli sağlayacağınız yerde üstünü örtmeyi yeğlediniz. İşçilerin hak arayışları karşısında aslan kesilip ya onları copladınız ya da işten atılmalarına seyirci kalarak patronların daha çok kazanmaları için ne gerekiyorsa o yönde olur verdiniz. Sayın Erdoğan, patronların karşısına geçip OHAL'İ savunurken OHAL'İ sizin için ilan ettik, önceden yapılacak grevleri kestirdiğimiz için OHAL aracılığı ile tedbirini aldık dedi, yine değişen bir şey olmadı YETER ARTIK!!!

İktidar ve saray kendileri gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan etti, şiddeti tırmandırıp sayısız ülke evladının canına mal olan politikalar izleyip politik geleceğiniz için insanlarımızın yaşamını hiçe sayıp onların yaşamlarını yitirmelerini seyrettiniz. Terörü bahane ederek oy istediniz, bize oy vermezseniz terör azar dediniz, oy da aldınız ancak terör azalacağı yerde daha da bir katlandı. YETER ARTIK!!!

Ülkeyi akıl almaz bir şekilde yönetip ekonomik çıkmazın için sokmanıza karşın, ağzınızı her açtığınızda ülke ekonomisini uçuracağınızdan söz etmekten küçücük bir utanma arlanma duymadınız. Yandaşlarınız zenginleştikçe zenginleşir ve akla ziyan bir ekonomik güce erişirken ülke yurttaşları can çekişiyormuş, işsizlik artıyormuş derdiniz bile olmadı. Sosyal devlet olgusunu terk edip sadaka ekonomisi ile yandaşlarınızı yanınızda tuttunuz ancak üretim durma noktasında olduğu için işlerin kötüye gidişi karşısında hiçbir önleminiz olmadı. Tarımı ve hayvancılığı çökerttiniz. Çiftçi ile adeta dalga geçer gibi geçen yılın daha da altında taban fiyatları açıklayarak köylümüzle alay ettiniz. Çiftçinin malı para etmedi, onlar yetkilileri protesto edince de üstlerine güvenlik güçlerini sürdünüz YETER ARTIK!!!

Sağlık ve eğitim hizmetlerini ticarileştirdiniz. Hizmet kalitesini düşürüp sağlıkta otel hizmeti veriyormuş havasında göz boyamaya kalkarken insanlarımızı ilaç alamaz, tedavi olamaz konuma düşürdünüz. Sağlık alanlarına imam kadroları takviye ettiniz. Eğtimin içine edip bütün okulları İmam Hatipleştirdiniz. Bilimsel ve çağdaş eğitimin yerine dini eğitimi egemen kılarak çocuklarımızın beynini yıkamaya kalkıştınız YETER ARTIK!!!

Çocuklarımıza devlet olarak sahip çıkacağınız yerde onları tarikat ve cemaatlerin kucağına attınız. Çocuklarımızsa cemaat ve tarikat yurtlarında tecavüzlere uğramasına karşın sizler çocuklarımızı koruyup kollayacağınız yerde tarikat ve cemaatlere kol kanat gerip bir kereden bir şey olmaz diyecek kadar kendinizden geçtiniz YETER ARTIK!!!

TRT'de ve yandaş kanallarınızda tarihçi, din adamı kılığı ile ekrana çıkanlara neler söyletmediniz neler.

Kimisi kalktı Kurtuluş Savaşı ve kahramanlarını kötülerken Yunan işgalini savundu, kimisi ise Mustafa Kemal ve ailesine karşı olmadık hakaretler etti, önlemek şöyle dursun teşvik ederek bu gibi ajan konumunda olan dinci gericilerin sırtını sıvazladınız.

YETER ARTIK!!!
YETER ARTIK!!!
YETER ARTIK!!!

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA