Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


YETER ARTIK!!! -2

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

25 TEMMUZ  2017

Gazetecileri içeri attınız. Düzmece kanıtlar üreterek ya da kanıta bile gerek duymadan gazetecileri susturup halkın doğru haber almasını engellemeye kalktınız. Gerçek gazetecilere kumpas kurup suçlar ve terörist ilan ederken gazetecilikle ve basın ahlakıyla yakından uzaktan ilişkisi olmayanları sağımıza solumuza gazeteci diye dikerek halka yalanı doğru, doğruyu yalan olarak anlatmaya kalktınız. Ömrü gericilikle ve Fethullahçılıkla mücadele ile geçmiş olanlara Fetöcü yaftası yapıştırarak tutuklattırıp aylarca yargı önüne bile çıkarmadan suçluluğu kanıtlanmamış olmalarına karşın peşin peşin haklarında cezası kesinleşmiş muamelesi ile zindanlarda tuttunuz. İktidar iradesini hem savcı hem yargıç yerine koyarak açılacak olan ve açılan davalarla ilgili konuşarak adeta yargıya talimat yağdırdınız. İşinize gelmediğini düşündüğünüz savcı ve yargıçları görevlerinden aldırtıp yargının doğal işleyişine gölge düşürdünüz. Yüksek yargıdan başlayarak bütün kademeleri hükmünüz altına alarak yargı bağımsızlığını hiçe saydınız. İşte bu yüzden bugün ülkemizde yargıya güven kalmadı, yargının adaletli karar vereceğine kimsenin inandığı yok. YETER…YETER…YETER ARTIK!!!

Ülkeyi şeyhler, şıhlar ve meczuplar ülkesi haline getirdiniz. Bunların kimisi din alıp iman sattı, kimisi din adına fetvalar verip kadınları küçük görüp aşağılarken kimisi de sapık düşüncelerinin dinsel kaynaklı olduğu söyledi. Takunyadan namazlığa, sesli namaz kıldıran kasetlerden cehennemde yakmayan kefene, sırat köprüsünden kolay geçilecek terliğe kadar işi ticarete döküp soygunlar gerçekleştirildi. Tarikatlar ve cemaatler mallar, mülkler edinerek kendilerine malikaneler, ticari kuruluşlar kurdular. Vakıf adı altında örgütlenip vergi muafiyeti sağlayarak Allah ne verdiyse alıp alıp kasalarına doldurdular. Bilimi yadsıyıp yürekli olarak bilime ve çağdaşlığa karşı savaş yürüttüler. Yetmedi ne kadar ilerici, devrimci, sosyalist değerlerimiz varsa onlara küfürnameler düzdüler. Ahlaki yıkkınlıklarını bütün toplum katlarına bulaştırmaya kalkarak adeta kendilerine dokunulamaz bir kast oluşturmaya kalktılar. Kimse bunların üzerine gidemedi, gidenlere kumpaslar kurulup cezaevleri boylattırıldı. Gün yirmi dört saat bu ülkenin aydınlığına, laik sisteme, küfredildi, küfredenlere olanaklar sağlanarak zehirlerini daha da yaygın hale getirmeleri için TRT başta yandaş basın bunlara olanaklar sundu. YETER…YETER…YETER ARTIK!!!

Seçimler yapıldı. Her seçimde iktidar olmanın gücüyle devletin olanaklarını sonuna kadar kullanılarak propagandalar yürüttünüz. Valiler emrinizde, kaymakamlar emrinizde, bütün üst düzey görevliler emrinizde seçimi kazanmak için yerine göre propaganda, yerine göre makarna, şeker, yağ dağıtarak yerine göre de tehdit ederek halkı size oy vermeye zorladınız. Sarayda muhtarlar toplantısı yapıp her bir muhtarı maşa gibi politik geleceğinize alet etmeye kalkıştınız. Kimi muhtarları görevden alarak kimilerini de tehdit ederek en ücra noktalara kadar korku yaratıp iktidarın emrine amade birer kukla haline getirmeye kalkıştınız. İktidarınızın gücü karşısında dişi kitli, ağzı suskun yığınlar istediniz. YETER…YETER…YETER ARTIK!!!

Herkese ağır hakaretlerde bulundunuz. İnsanları teröristlikle, korkaklıkla, Vandallıkla suçladınız. Hukuksuzluk ve ilkesizlik ilkeniz haline geldi. Her gün bir başka seslendiniz sizi dinleyenlere. Kimi zaman idam diye bağırttınız, kimi zaman hedef aldığınız insanlar hakkında kalabalığa olmadık şeyler söylettiniz. Her türlü milliyetçiliği ayaklarınızın altına alan da sizdiniz, ümmetçiliği savunan da, çadır mahkemelerini kuran da. Şimdi ise başka bir kulvarda kulaç atıyor, başkalarına veryansın ediyorsunuz. Az bütün bunlar, ABD emperyalistlerinin işkence merkezi Guantanamo'ya öykünerek içerdekileri ve dışarıdakileri tehdit ederek her bir yere emirler yolluyorsunuz. Sanki burası hukukla değil de emirnamelerle yönetiliyor. Birileri de çoktan harekete geçmiş bile. Sanki bu ülkede ne hukuk var ne yargı söz konusu. Kesiyorsunuz, biçiyorsunuz ülkeyi dar alanda karanlığın içine itiyorsunuz. Oysa hukukun üstünlüğünü egemen kılarak suçlulardan hesap sorulabilir. Hukukun üstünlüğünü egemen kılarak ülkeye karşı suç işleyenleri vicdanlarda mahkum edebilirsiniz. Aksi taktirde herkes mağduru oynar, mücadele edildiği söylenen Fethullahçılar bile kadre uğramış görüntüsü verebilirler. YETER…YETER…YETER ARTIK!!!

Son 15 yıldır neler yaşadık neler. Ülkelerin önünüzde diz çökmesini istediniz. Bunun için de sağımızda solumuzda ülkemize dost bir tek ülke bırakmadınız. Hem de bütün bunları bugün eleştiriyormuş gibi yaptığınız ABD ile birlikte yürüttünüz. Kapıldığınız Osmanlı düşleri yüzünden hemen sınırımızın ötesi kan gölüne döndü. Türkiye İslami terör örgütlerinin cirit attığı ülke haline geldi. Onlar ülkemizde toplantılar yaptılar, siyaseten örgütlenip askeri bir güce dönüştüler. Komşumuz Suriye'de akıl almaz cinayet ve katliamların sorumluları olarak ülkemize bunlara yapılan yardımlar sayesinde akıl almaz zararlar verdiler. Bugün bazı şeyler geçmişin tersiymiş gibi işletiliyorsa da hâlâ bu yöndeki politikalar olması gereken gibi değil de koşulların zorlaması ile yürüyor. YETER…YETER…YETER ARTIK!!!

Ülkemizin sayılamayacak kadar sorunları var.

Bütün ülkelerle takışmışız. Kıbrıs'ıydı, adalarıydı ne oyunlar dönüyor açıkça görüyoruz. ABD emperyalizminin talimatıyla harekete geçen Arap ülkeleri yaygara koparmışlar. Bu yaygarada da sizin en çok ilişkide olduğunuz Katar sözde hedef alınmış. Koştura koştura bir oraya gidiyorsunuz, bir buraya geliyorsunuz. Sanki ABD'den 12 milyar dolarlık silah alan Katar değil, sanki Suudi Krallığı'nın ABD'den silah alımı için harekete geçmesi öylesine bir şey. Kendiniz, MİT Müsteşarı, Genelkurmay Başkanı yollara düşmüş oraları geziyorsunuz.

YETER ARTIK!!!
YETER ARTIK!!!
YETER ARTIK!!!

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA