turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


"HIRSIZ BİZİM HIRSIZIMIZ"

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

09 ŞUBAT 2019

Ülkemizin güzel insanları sözüm sizleredir.

AKP ve sarayın adamlarının düştüğü hallere bakın bir. Kimisi öbür dünyada yandaşların işlerini daha iyi yürütmesi için sertifika pazarlıyor, kimisi; “ AKP’ye oy vermeyenleri Allah çarpar” diyerek korku pompalıyor. Daha ilginci de önceki gün Mersin Çamlıyayla AKP İlçe Başkanı Mehmet Ali Yetiş tarafından söylendi.

Ne dedi Yetiş?

“Vatan hainlerinin yanında yer almaktansa, hırsız bizim hırsızımız. Biz yananda yer alırız.”

Adamın söylediği sözler bu kadar açık bu kadar başka bir yorum gerektirmeyecek denli ortadayken sonra bu sözler gündem olunca başladı kıvırmaya. Neymiş? Yanlış anlaşılmışmış. Yok hayır, yanlış manlış anlaşılmadınız Mehmet Ali Yetiş. Tam da doğruyu söylediniz. Çünkü bizler sizleri tanırız. Sizin için her yol mubahtır. Bu yüzden de kaptan gemisini kurtarsın da nasıl kurtarırsa kurtarsın, bal tutan parmağını yalarmış, bir kereden bir şey olmaz diye düşünenler de sizlersiniz..

Hoş sizlere de hak vermemek elde değil, çünkü tepeden tırnağa hırsızlığın olabilirliğine öyle inandırıldınız ki yaptıklarınızı Allah yolunda yaptığınızı düşündüğünüz için sol memenizin altındaki cevahir çoktan kararmıştır ama siz kendinizi yine de cennet nurları arasında geziniyor sanırsınız.

Faiz sizin için haramdır ama daniskası sizdedir. Kumar mı hiç affetmezsiniz. Kumar oynayanları camilerde, dini sohbetlerde cehennemlik ilan eder verir veriştirirsiniz. Sonra bir de ne duyalım ne görelim; sayısal loto, milli piyango vb. şans oyunlarına bile hile karıştırdığınız ve yakınlarınıza çıkmasını sağladığınız herkesin dilindedir. Hatta bir kazanan, kazandığı parayı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal’in vakfına bağışlamış bile.

Şimdi dönelim bir kez daha soralım; sahi bizler sizi nasıl yanlış anladık Bay Mehmet Ali Yetiş? Şu sözler çok açık değil mi? “Vatan hainlerinin yanında yer almaktansa, hırsız bizim hırsızımız. Biz yananda yer alırız.” Bizler bu sözlerinizin neresini yanlış anlayabiliriz ki? Madem bize yanlış anladınız, sözlerim çarpıtıldı diyorsunuz çıkın nasıl yanlış anlaşılmış ve kim bu sözlerin neresini çarpıtmış.

İzmir’de Zeybekçi’nin yanında konuşma yapan kişinin şu sözlerini kim nasıl çarpıtabilir? Üstelik de bu adam kalkıp demedi mi televizyonların önünde sözümün arkasındayım diye. Bu sözleri söyleyen yandaşlarınız ve önde gelen adamlarınız sürü sepkenken kim kalkıp da din pazarlaması yapmadığınızı söyleyebilir? Var mıdır içinizde din pazarlaması yapmadığınızı söyleyecek bir babayiğit?

İsmet Yılmaz ne demişti?

Ruz-i mahşerde (kıyamet günü) AKP’ye verdikleri oy berat belgelerinden biri olur.

Şu sözlere bakın, yapılan densizliğe bakın. Sonra da ortaya çıkıp İsmet Yılmaz’ın bakanlık yapmış bir adam olduğunu, yanlış anlaşıldığını, üzerine de bu şekilde gidilmez ki diye maval okuyanlara bakın. Sizler, utanıp arlanmıyorsanız çıkın bu sözleri halkın gözünün içine baka baka savunun ve sandık sandık oylar kapın, iktidar olun ki hırsızlık yapabilesiniz.

Yok, yok sözlerimi kısa kesmeliyim yoksa sizlere demediğimi bırakmayacağım. Gerçekten de sizlere karşı çok ama çok seviyeli eleştiriler yapmak istiyorum ama yeminle söylüyorum sizlere seviyeli eleştiri yapmak kadar zor başka bir şey olamaz yeminle.

Bu yüzden de en iyisi sözlerimi burada bağlayayım.

Sizlere iyi din pazarlamalar. Sizlere iyi öbür dünya sertifikası dağıtlamalar.

En yüz kızartıcısı da sizlere iyi hırsızlıklar.

Sahip çıkın bakalım hırsızınıza nereye kadar sahip çıkacaksanız!!!

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA