turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


BUNLAR KİM?

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

27 HAZİRAN 2020

Hacılığı, hocalığı kendinden menkul. Ölenleri; Sırat köprüsünden geçirmek için terlik buluşunu o yaptı. Sonra efendim ola ki dini bütünler içinde kimileri cehenneme giderse ki çoğunun gideceği kesin, onlar için de yanmaz kefen buluşunu da o keşfetti. Namazı uygun kıldıran seccade mi dersiniz, diyelim ki olmadık bir anda namaz vakti geldi dayandı özellikle kadınlar başlarına geçirecekler bir ferace giysi, tepeden topuğa olacaklar uygun vaziyet hiç günaha falan girmeden kılacaklar namazını. Bu ve buna benzeyen daha çok buluşları var da bu adamların üstünde durmaya bile değeceğini sanmıyorum.

Şimdi gelelim olana; TELE 1 ve birkaç televizyon bunların şeytanlığını boşa çıkarıyor üstelik de bunlara ekranlarını hiç açmıyor ya din kisvesi altında bu çevrelerin ileri gelenleri azılı düşmanlıklar besliyorlar bu tür televizyon ya da gazetelere.

Adamın biri çıkmış Akit televizyonunda atıp tutuyor. Öyle ya tarikatları ve şeriatı yazmış Cumhuriyet gazetesi. Öyleyse ne yapmak gerekir? Çağırırsın şeriat yanlılarını gidersin Cumhuriyet gazetesinin önüne atarsın el bombasını olur biter. Bu eylem nasıl bir eylem diye bile sormuyoruz bu ülkede başında Cumhuriyet sözcüğü olan savcılarına. Oysa bu yayın üzerine hemen harekete geçmeleri gerekir fakat ses seda yok. Neden sonra işin üzerinde duruluyor da bu olayla ilgili adı geçen kişi ifadeye çağrılıyor. Bu yayını herkes izlemiş midir bilmiyorum, ama en azından nasıl bir yayın yapıldığını kesinlikle TELE 1’den öğrenmişlerdir sanıyorum.

İfadeye çağrılan kişi ekrandaki gibi efe bile değil, aman efendim, şu olmuşmuş da, sözleri çarpıtılmış, yanlış anlaşılmış da? Yahu be inanan adam, madem bu kadar şeriat savunucususun kalk söyle sana, Cumhuriyet şeriata karşı çıkmış, biz dini bütünlerde kalkıp gidelim şu Cumhuriyet’in önüne bir el bombası atalım dedim desene. Diyemiyor, kıvırıyor niye? Niye olacak yargı onca kendilerinden yana olmasına karşın yine de yemiyor yüreği ki söylediklerini yutup kem küm ediyor.

Eh tabi bu ve buna benzer havuz medyasında günlük yüzlerce küfürnameye bir şey diyemeyen RTÜK iş TELE 1 ya da birkaç muhalif televizyona gelince aslan kesiliyor. Neymiş TELE 1’de Merdan Yanardağ bunların Abdülhamit’ine dokunmuş. Vay sen misin diye ayağa kalkan işte yanmayan kefen satan hacı mı, hoca mış şıh mı, yoksa ne bileyim neyin nesi mi adam çıkmış nasırına basılmış gibi bağırınca AKP’nin yeşil top trolleri de bir kampanya başlatmışlar ki Merdan Yanardağ olmuş “hain”, TELE 1 ise bunlaı yazmaya bile gerek yok ağızlarına ne gelirse Twitlerinde ortalığı sallamışlar. Bu olay üzerine 7 şiddetinde bir sallanma yaşanınca karyolasından düşen RTÜK Başkan’ı da uyanmış ve gecenin yarısından sonra Merdan Yanardağ’ın söyledikleri üzerinden TELE 1’e soruşturma açılacağını ilan etmiş.

İnan bu ülkede her şey şaka gibi bunun üzerine AKP’li Mahir Ünal ise yeşil toplu AKP trollerine farkındalık yarattıkları için teşekkür edilmesi gerektiğini açıklamış. İnsan bunları dinleyince seviyenin ne kadar altlarda seyrettiğini düşünmeden edemiyor.

Hani bunlar Abdülhamit’i çok seviyorlar ve de onun izinden gidiyorlar ya ola ki bizler de en az Merdan Yanardağ kadar Abdülhamit’e karşıyız.

Bizim Abdülhamit’in nasıl bir kişilik olduğunu yazmamız belki bazı okurlar için karşı oldukları için böyle yazıyorlar diye düşünebilirler fakat girin internete Abdülhamit için ne öğrenmek istiyorsanız yazın karşınıza nasıl bir padişah olduğu pat diye çıkacaktır.

Belki sizi biraz yoracağım ama girin internete öğrenin.

Girit’i, Kıbrıs’ı, Filistin’i, Teselya, Kars, Ardahan ve daha pek çok yeri yabancılara veren, Demiryollarını yaptırma karşılığında İngiliz şirketleri garantili kazancı ve demiryolunun geçtiği yolun 20 km sağında ve solunda arazilerde maden işlekme hakkını veren, Mithat Paşa’yı zindanda boğdurun kim imiş öğrenin. İnanın araştırırsanız daha çok şeyler de öğreneceksiniz.

Bu yüzden size söylüyoruz ey kendilerinden menkul olanlar böylesine yalan dolanla ve herkesin kanını içecek kadar kin ve nefret pompalayanlar gün gelecek ne iminiz timinizden söz bile edilmeyecektir.


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA