turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


TEHDİT KARMAŞA VE İKTİDARDA KALMA SENARYOLARI

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

06 ARALIK 2020

İktidara yakın Türkiye Gazetesi’nde Fuat Uğur bir yazı yazdı. Fuat Uğur kimdir diye soruyorsanız söylendiğine göre eski TKP’liymiş. Fuat Uğur’un yazdıklarına bakılırsa, “FET֒cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak”mış.

Uğur yazısında bir de kendince yorumda bulunmuş ve “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hepinizin tanık olduğu pek çok “becerisi”nin olduğunu hep söylüyorum ama aynı zamanda biliyorum ki mantık ve muhakeme yürütme konusunda hiçbir yeteneği yok” demiş.

Biliyorsunuz Çakıcı’nın tehdit dolu mektubundan sonra tartışmalar boyut kazandı. Kılıçdaroğlu ve CHP’nin ileri gelen politikacıları ise Çakıcı’nın mektubuna aynı sertlikte yanıt verirken bu tehdit mektubu karşısında iktidar gıkını bile çıkarmadı aksine Alaattin Çakıcı’nın arkasında durdular. Böyle bir tartışma sürerken Fetöcü çeteler duracak değiller ya hem Kılıçdaroğlu’na bir suikast düzenleyeceklermiş hem de suikastı Çakıcı’nın üstüne atıp iktidarı zan altında bırakacaklarmış. Bir de Kılıçdaroğlu’na diyesilermiş ki “Alaattin Çakıcı’yı hedef al, o Bahçeli’ye yakın bir isim. Böylece Cumhur İttifakı surlarında büyük bir gedik açmış olursun.” Ne yazık ki bunu da Kılıçdaroğlu anlamayıp oyuna geliyormuş.

CHP grup toplantılarında ya da kendisine her mikrofon uzatıldığında defalarca “Mafya babası” dedikten sonra beklenen oldu ve Alaattin Çakıcı Twitter hesabından “Akıllı ol, vatan hainleri ile Bahçeli’yi aynı kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın” ve “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” tarzı tehdit ve hakaret dolu sözler yayınladı. Diye yazmış Fuat Uğur.
İşler ne güzel gelişiyor beklenen ortam bizzat Kılıçdaroğlu’nun kendi sözleriyle hazırlanıyormuş.

Fuat Ugur’a göre; Kılıçdaroğlu’na bu aklı verenler çok mutlularmış. Tehdit belgelenmiş. Üstelik de tehditkâr kişinin kendi ağzından MHP lideri Devlet Bahçeli ile yakın ilişkisi de kayıt altına alınmışmış.

Artık bu Fuat Uğur nerede görevliyse bilgiç bilgiç saptamalarda bulunmuş.

Ağız CIA ağzı.

“TIPKI KARLOV SUİKASTINDAKİ GİBİ BU KEZ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA TETİĞİ DOĞRULTACAK”

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım diyen Uğur:

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım. Türkiye ve Rusya, Joe Biden ile birlikte artık yeniden küresel düzenin hedefinde. Bu kesimler şunu çok iyi biliyorlar.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim dışı yöntemlerle indirilme girişimi ters teper. Bu durumda geriye Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya ihtiyaç var. Şimdi sonuç alıcı darbeyle, Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bir kez işlerine yaraması gerekiyor.

Sincan’da provası yapıldı ama plan şimdi daha büyük.

FET֒cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

Fuat Uğur, öyle bir kesinlikle konuşmuş ki CIA ağzından yazılmış yazıya benzer bu yazı. Şu engin görüşlü sonuca da varmaktan kendisini alamamış.

“ÖLÜ KILIÇDAROĞLU BİR İŞE DAHA YARAYACAK YERİNE EKREM İMAMOĞLU GETİRİLECEK”

İşi büyütüyor Fuat uğur:

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek.

Bizim Ümit Akdemir bu hain planın ipuçlarını aldığını söylediğinde taşlar yerine oturdu. Muhalefetteki azgınlaşma emareleri boşuna değil. Ümit, FET֒cülerin iç yazışmalarından, yayınlarda ağızlarından kaçırdığı her şeyi tek tek topluyor. Tıpkı bana bir ay önce WhatsApp’tan gönderdiği mesajdaki gibi.

İktidarın yaratmak istediği kaosu bilmiyor değiliz. Yaratılan kaostan yararlanarak çıkmak isteği de bizlerin hesabı dışında değil, değil olmasına da böylesine bir suikasttan söz edilmesi ve hatta Sincan’da denemesinin bile yapıldığını yazması Fuat Uğur’u hiç mi sorumluluk altına sokmaz? Eğer bu ülkede Cumhuriyet’in savcıları varsa bu adamı çağırıp bu karmaşık ortamı yaratacaklar kimdir diye sormaları akla niçin hiç gelmez?

Gelmiyorsa eğer şurası bilinmelidir ki Fuat Uğur denilen kişinin kendisi de AKP ve saray iktidarı yolunda yürüyen ölü Fuat Uğur değil midir? Ya da şöyle bitirelim yazımızı bu havalar kimedir, Bu havalarla arkasını bir yerlere dayadığını ima ettiği kesindir de arkasını dayadığı yerler bu denli hukukun dışına çıkmış ve denetimden uzak astığı astık, kestiği kestik kaos merkezleri midir?

Bunu da biz bilmek isteriz Sayın dönek Fuat Uğur…


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI

ANA SAYFA