turgutkocak2009@hotmail.com

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


ALLAH MISIN?

TURGUT KOÇAK (Genel Başkan)

17 OCAK 2014

Daha önce pek çok AKP'li Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili ipe sapa gelmez övgüler yaptılar. Ancak bunların hiçbiri AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan kadar haddini hududunu aşmadı.

İnsan hem Müslüman olduğunu söyleyecek hem de Kuran'da belirtilen Allah'ın vasıflarını Recep Tayyip Erdoğan'ın üstünde topladığını söyleyecek kadar ileri gidecek. Sonra bu gibi yol şaşkınlarını dinleyen halk da tutup oyunu bunlara verecek. Eğer Müslümanlık adına yığınlar oylarını bir kez daha AKP'ye verirlerse oy verdikleri kimseler zaten çürümüştür ama oy verenlerin de çürümüş olduğu bir gerçektir.
Evet, sizin inancınız bizi ilgilendirmez. Ancak inanıyorsanız da adam gibi inanın demek de bizlerin görevidir. Sizlere bakıp da Müslümanlık adına bırakalım sizinle birlikte olmayı yakınınızda bile bulunmak boğazına kadar pisliğe batmışlığın savunulmasıdır.

Aşağıya aldığımız ve Kuran'da belirtildiğine göre çeşitli Surelerde geçen Allah'ın 30 vasfı demek Recep Tayyip Erdoğan'ın da vasfıdır öyle mi? Şaşkınlığınıza diyecek yok ama kendiniz gibi iman tahtanızın altında taşıdığınız yüreğiniz de çürümüş sizin. Bu sözlerin ne anlama geldiğini bilmeyecek kadar meczuplaşanların sözlerine kanıp yine de bunları destekliyorsanız neyle karşılaşsanız hak ediyorsunuz, size ne söylense az bile.

Aşağıdaki haber AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan'a ait. Buyurun okuyun ve Allah diye Recep Tayyip Erdoğan'a tapın. Tapın ki, size makarna, bulgur, şeker, kokmuş yağ, çelik çürük çay vb şeyler versin; kendileri de ülke varlıklarını kökü ile kömçeği ile yutsunlar. Şimdi buyurun habere:

Seçim çalışmalarına başlayan AKP, Düzce merkezde halkın dinlenme ve park ihtiyacını gideren İnönü Parkı'nın içinde bulunan Camlı Köşk'ü seçim çalışma bürosuna dönüştürerek, açılışını yaptı.

Burada konuşan Milletvekili Fevai Arslan, 30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerin yalnızca bir başkanlık seçimi olmadığını söylerken, yerel seçimleri ülke seçimi olarak değerlendirdi. Arslan'ın Başbakan Erdoğan'ı "Dünya Lideri" olarak nitelendirdiği konuşması ise şöyle:

"Bu seçim ayrı bir seçim. Bu seçim Ak Parti'nin belediye başkan seçimleri değil, bu seçim ülke seçimi, bu seçim vatan seçimi, bu seçim ülkenin demokrasisinin, kalkınmasının daha da ilerlemesini sağlayacak olan seçimdir. Türkiye olarak artık koşmaya başladık. İşte bu koşan arabanın tekerine bir şey sokma hedefi olanlarla karşılaştık. Bunun sebebi, Türkiye'nin Ortadoğu'da dünya ülkeleri arasına girmesini istememeleri. Çünkü başında öyle bir lider var ki dünya liderliği kabiliyetinde ve Allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler. Özellikle dış mihraklar. Türk halkı 2002'den bu yana bütün bunlara izin vermedi inşallah bundan sonra da izin vermeyecektir. Biz bundan Düzce olarak eminiz."

Şimdi Kuran Ayetlerinde geçen Allah'ın vasıfları neymiş bir görelim.

1- ALLAH' TAN BAŞKA İLAH YOKTUR.
2- ALEMLERİN RABBİDİR.
3- HERŞEYİ YARATANDIR.
4- SÜREKLİ YARATMA HALİNDEDİR.
5- İLMİ HERŞEYİ KUŞATMIŞTIR.
6- EN GÜZEL İSİMLER O'NA AİTTİR.
7- YARATTIKLARINDAN HİÇBİRİNE BENZEMEZ.
8- GENİŞ RAHMET SAHİBİDİR.
9- ESİRGEYEN VE BAĞIŞLAYANDIR ,TÖVBELERİ KABUL EDENDİR.
10- HİÇBİR ŞEYE MUHTAÇ DEĞİLDİR.
11- ZENGİN VE ÖVÜLMEYE LAYIKTIR.
12- İZZET VE ŞEREF SAHİBİDİR.
13- HERŞEYİ GÖRENDİR.
14- İMTİHAN ETMEKTEDİR.
15- TÜM VARLIKLARIN RIZIKLARINI VERENDİR.
16- İNSANLARA YAKINDIR.
17- EZELİ VE EBEDİDİR.
18- HERŞEYE GÜCÜ YETENDİR.
19- HERŞEYİ İŞİTEN VE BİLENDİR.
20- HUZURA VE EMNİYETE KAVUŞTURANDIR.
21- BÜTÜN VARLIKLARIN SAHİBİDİR.
22- DİRİLTEN VE ÖLDÜRENDİR.
23- TUZAKLARI BOZANDIR.
24- HERŞEYE ŞAHİTTİR.
25- ADALETLE HÜKMEDER.
26- DUALARI KABUL EDER.
27- İYİLİKLERİN KARŞILIĞINI FAZLASIYLA VERİR.
28- KADIN ERKEK AYRIMI YAPMAZ.
29- VAADİ GERÇEKTİR, SÖZÜNDEN DÖNMEZ.
30- İNSANLARA ZORLUK DİLEMEZ.

Uzatmaya gerek yok. Bizim bunlarla ne suyumuz karışsın ne de huyumuz benzesin. Sen iktidara gel. Yabancıların sömürge valisi gibi görev yapıp her dediklerini yerine getir. Her türlü haksızlıkta kimse eline su dökemesin. Koru, kolla, çocuklarına ve siyasi yakınlarına nüfuzunu kullandırt. Yoksulluk ve yokluk içinde olan halkı makarnaya ve sadakaya muhtaç et. Birileri milyon dolarları götürürken tüm çalışanlara simit parası ver. İşsizlik korkunç boyutlara çıksın. Hiç kimse yarınından güvenli olmasın. Kayır, torpil geç yandaşlarını devlet kadrolarına doldur. Soygun, rüşvet, çalma, çırpma ortalıklara dökülsün. Yargıyı kolluk kuvetinmiş gibi kullanmaya kalk. Polisi emrine al. İşine gelmeyeni sür, görevden al. Yürütmeyi de, yargıyı da tek elde topla. Kudretinden suval edilemez padişah gücüyle donan. Gençlerin öldürülmesi ile ilgili; "polise emri ben verdim" de, polisi Çanakkale kahramanlarından bile kahraman ilan et. Suriye'de on binlerce insanın katledilmesinde eylemli rol al, terör örgütlerini destekle.
Ortadoğu halklarına karşı Amerikan emperyalizminin BOP Eşbaşkanı ol.
Yok, yok değerli arkadaşlar sözü edilen kişinin maharetleri saymakla bitmez.
Allh'ıh vasfı bile kaçtır bilemem ama benim yukarı çıkardığım vasıf 30'dan ibaret. Oysa Recep Tayyip Erdoğan'ın vasıfları yeminle söylüyorum gani gani…

Soralım; "ALLAH MISIN?"

Ha birileri çıksın dingili kırık çarkıt hale gelmiş Austin kamyonu size bilmem ne olarak pazarlamaya çalışsın.

Bu kamyonu göre göre alırsanız da bu da sizin bileceğiniz iş ama verdiğiniz oylar değil, yüzde bilmem kaç, yüzde doksan dokuz bile olsa sonuç değişmeyecektir.

Dingili kırık kamyon dingili kırık kamyondur o kadar.


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI


ANA SAYFA