turgutkocak2009@hotmail.com

TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


ECEL GELMİŞ BAŞA…

TURGUT KOÇAK (Genel Başkan)

19 MART 2014

 

Ülke varlıklarını babalar gibi sat sav.

Bankalardan, fabrikalara kadar ne varsa yabancıların eline geçsin.

Tarımı bitir, yabancılara yüzbinlerce dönüm toprak satışı yap.

Çalışanları açlığa ve yoksulluğa mahkum edip anasını ağlat.

Basına müdahale edip salt kendinden söz ettirir hale getir. Olmazsa gazetecileri bir bir işten attır. Daha da olmazsa, gazetenin kapısına vergi müfettişlerini gönder.

İhaleye fesat karıştırıp haramzadelerden yeni yeni milyarderler yarat.

O haramzadelerin birbirleriyle telefon konuşmalarında halkın anasını bellemekten söz etsinler.

Oğluna ve aile bireylerine TÜRGEV'i kurdur, TÜRGEV rüşvet havuzuna dönüşsün.

Kamu bankaları aracılığı ile haramzade sürüsüne milyonlarca dolar dönüşü olanaksız krediler verilsin.

Bakanların yolsuzluk ve rüşvet denizinde yüzsün.

Demokratik hak ve özgürlükleri yok say, kullanmak isteyenlerin üzerine polisi sür. Polis halkın üzerine şiddetle gitsin, halkı gaz ve basınçlı suya boğsun. Olmadı bir köşede sopalarla döverek ya da koyu gaz bulutu altında gözeterek gaz fişeği atsın ve çocuklarımızı katletsin.

Yargıyı baştan sona düzenleyip yargı eliyle olmadık tutuklamalara, yargılamalara ve cezalara yol açan keyfiliği uygula.

Gerektiğinde ucu kendine dokunursa yargıyı da emniyet güçlerini de çil yavrusu gibi dağıt.

İçişleri Bakanın, gazetecinin evinin kapısını kırın ve gözaltına alın emri versin. Gerekirse savcının da tutuklanması yolunda da emir buyursun.

İstanbul Valisi olduğu günlerden başlayıp İçişleri Bakanı olarak görvini sürdüren bakanın Reza Zarrab'ın önüne yatsın.

Bakanın, çukulata kutusu içinde hayırlara vesile olsun yazısıyla rüşvet alıp semirsin.

Bakanın, koluna 800 bin liralık rüşvet saati taksın, çoluğunu çocuğunu rüşvet aldığı zatın özel uçağı ile Umre'ye göndersin. Aldığı iddia edilen rüşvet yüz milyonlara varsın dayansın.

Bakanın sıkışınca; "Ben niye istifa ediyorum, ne yaptıysam Başbakan'ın emriyle yaptım, o da istifa etsin" deme cüretinde bulunsun.

Bakanın, milyonlarca rüşvet olayına karışsın, yakınları dağda, bayırda, kırda para alırlarken görüntülensin. İş adamlarının havuza vermekle yükümlü oldukları paraya gözetmenlik yapsın. Sonra da çıkıp yüz milyarlarca dolar ihalenin altına imza attım diyerek güya kendisini savunmaya yeltenip, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olsun.

Çocuklarınla telefon konuşması yapıp eksik ödeme yaptığı gerekçesiyle Som Petrol'ün sahibini kucağına oturtmaktan söz et.

Oğlun Bilal'le telefon tapelerine düşen konuşmanda bir milyar doları sıfırlama operasyonu yürüt. Kalan 30 milyon Euro ile de dünya malı alma yoluyla sıfırlamayı bitir.

Yolsuzluğa bulaştığı savlanan bakanlarla ilgili fezlekeyi meclis kapısından geri döndürt, bekletip ayıklama yaptırttıktan sonra meclise geri gelsin ama kuşa çevrilerek gelsin. Üstelik de te fezlekenin görüşülmesini seçimlerden sonra görüşülmesi için her yola başvur.

Mahkemeleri dağıt, savcıları sür, hakkında veya hakkınızda yapılmacak olan operasyonları durdur.

Emperyalizmin uçbeyi görevini üstlen. Kuzey Afrika ve Büyük Ortadoğu Projesi içinde görev al, emperyalizmin işlediği bütün suçlara ortak ol. Suriye'nin kana bulanmasında bir numaralı aktör görevini üstlen ve ne kadar ipten kazıktan kopma insanlık düşmanı terörist varsa ülkemiz üzerinden Suriye'ye sok, onları her anlamda destekle. Desteklemenin karşılığı Reyhanlı'nın havaya uçurulması sonucu yüzlerce yurttaşımız yaralansın yüze yakın yurttaşımız canından olsun. Sen doğru Washington'un yolunu tut, Obama ile görüş, fasa fiso geri dön.

Emperyalizmin uşaklarına İstanbul'u ve Antalya'yı aç onların toplantı yapmalarına olanak hazırla.

Ortada sendika bırakma, işçilerin grev haklarını kullanmalarına fırsat verme.

Köylüye, "Ananı da al git", sana oy vermeyeceğini söyleyen yurttaşın polisler tepesine binsin sen de arkasından, "Oyun lazım değil, oyunu başkalarına ver" diye bağır. Yaşamını yitiren askere "Kelle", partine yakın durmayan İzmir'e "Gavur İzmir" de. Seni protesto eden bayanın evine polis sal gözaltına aldırt, yetmez miting meydanında zatınıza karşı "ayıp işaret" yaptığını söyleyerek ahlakçı kesil.

Berkin Elvan ve diğer gençlerimizin katledilmesi sonrasında zatınıza yönelen polise kim emir verdi eleştirisine "ben emir verdim" diyerek efelen ve Berkin Elvan'ı miting meydanlarında ruhsuzlarına yuhalat ve Berkin Elvan'ı terörist ilan et sonra da çıkıp halktan oy iste…

Sizin için yazılacak o kadar çok şey var ki zatı muhterem sayfalar almaz. 

Ancak uzatmayalım ve yazımızı, "SEN NEYMİŞSİN" diye bitirelim ki, bu yazıyı okuyanlar sizin ne olduğunuza biraz daha fazla kafa yorsunlar, yorsunlar ki, SİZ SAĞ BİZ SELAMET OLALIM ve de bu halk sizden bir an önce kurtulsun.


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI


ANA SAYFA